LEGO® DC
Nytt LEGO® DC sett: 76355 Batman Returns™ Batmobile™
Transformerende byggesett med Batmobil-modellbil for voksne · 2269 klosser
Nytt LEGO® DC sett: 76333 Batmobilen fra Batman & Robin™
Modellsett med batmobilen fra filmen BATMAN & ROBIN™ · 272 klosser
Nytt LEGO® DC sett: 76332 Batmans batmobil
Batmobil-modellbil for samlere fra BATMAN™-filmen · 330 klosser
Nytt LEGO® DC sett: 76331 Batmobilen fra Batman v Superman™
Batmobil for samlere fra filmen BATMAN V SUPERMAN™ · 220 klosser
Nytt LEGO® DC sett: 76330 Logoen til Batman™
Detaljert modell av batsignalet for Batman™-fans og samlere · 678 klosser
Nytt LEGO® DC sett: 76300 Arkham Asylum™
Funksjonsrik Batman™-gave til voksne superheltfans · 2953 klosser
Nytt LEGO® DC sett: 76304 Batmobilen fra Batman Forever™
Klassisk Batmobil™-gave fra Batman Forever™-filmen · 909 klosser
Nytt LEGO® DC sett: 76303 Batman™ med Tumbler mot Two-Face™ og The Joker™
Batman™-leke med batmobilen Tumbler for barn · 429 klosser
Nytt LEGO® DC sett: 76302 Superman™-robot mot Lex Luthor™
Leke for barn som inkluderer en bevegelig Superman™-robot · 120 klosser
Nytt LEGO® DC sett: 76301 Batman™ med Batmobile™ mot Mr. Freeze™
Batman™-gave med superheltens batmobil · 63 klosser
Nytt LEGO® DC sett: 76328 Batman™: Batmobilen fra den klassiske TV-serien
Batmobil-gave fra TV-serien fra 1966 for voksne Batman™-fans · 1822 klosser